Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 114003
Marie Terezie a František I. Štepán Lotrinský v loveckém úboru, olej/plátno, rozměr každého 90 x 73 cm, lehce poškozené rámy i blindrámy, drobně poškozená malba, původní stav, druhá polovina 18. století
zobrazeno: 3423x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
53 000 Kč