Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 114014
kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu u každého 13 x 20,5 cm, kresby pravděpodobně z konce 19. století, zaskleno, novodobě paspartováno a rámováno
zobrazeno: 1664x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč