Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 121816
olej/dřevo, rozměr každého cca 12,5 x 19 cm, novodobě rámováno obrazy v dobrém původním stavu, 18. století
zobrazeno: 2731x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč