Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 152203
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr každého 18,5 x 15,5 cm, nesignováno, zaskleno, poškozené rámy
zobrazeno: 1307x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
9.10.2018, 19:32:00
9.10.2018 | 19:01 | 2 500 Kč |