Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 163908
obrázky prarodičů Bohumila Hrabala, rozměr každé cca 28 x 22 cm, oba lokálně poškozeny, zaskleno, oděrky na rámech, jedná se pravděpodobně o fotokopie, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala
zobrazeno: 1409x
Vyvolávací cena:
400 Kč
600 Kč