Neznačeno
Kostelík v údolí
Id: 1838
olej/plátno, rozměr plátna 53 x 71 cm, konec 19. století, malba drobně poškozena, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 6893x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 88