Neznačeno
Krajina se stromy
Id: 23814
olej/plátno, rozměr 111 x 115 cm, autorsky rámováno, původní stav, jedná se pravděpodobně o dílo z okruhu skupiny Máj ´57
zobrazeno: 6164x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 500 Kč
Příhozy: 53