Čas na serveru 09:38:15

Neznačeno
Krajina se stromy

Id: 23814

Krajina se stromy

  •  / Krajina se stromy /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 111 x 115 cm, autorsky rámováno, původní stav, jedná se pravděpodobně o dílo z okruhu skupiny Máj ´57

zobrazeno: 6150x

Vyvolávací cena:

41 500

Příhozy: 53