Neznačeno
Královna
Id: 62102
olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, 18. století, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno
zobrazeno: 1861x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 100 Kč