Jaromír Kunc
Lesní interier
Id: 80310
nesignováno, olej/plátno, rozměr 106 x 95 cm, na blindrámu signováno Kunc, novodobě rámováno, obraz v původním stavu
zobrazeno: 1797x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 800 Kč