Neznačeno
Lidé na útesu
Id: 20904
olej/dřevěná deska, rozměr 25 x 37 cm, popisky na zadní straně, 18. století, oděrky na malbě i rámu, původní stav
zobrazeno: 1976x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč