Neznačeno
Městečko Alette
Id: 106811
kresba tužkou/papír, velikost listu 45 x 35 cm, popsáno, volně loženo, nerámováno, původní stav, vlevo dole slepotiskový znak papíru
zobrazeno: 1644x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč