Neznačeno
Muž s helmicí
Id: 47010
olej/plátno, rozměr 88 x 72,5 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, 18. století, na obrazu drobná poškození, novodobě rámováno
zobrazeno: 1537x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
19.10.2016, 21:27:00
19.10.2016 | 21:19 | 5 000 Kč |