Neznačeno
Muž v plášti
Id: 137701
olej/plátno, rozměr 34,5 x 28 cm, 18. století, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 1647x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč