Neznačeno
Na pastvě
Id: 64305
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30 cm, pravděpodobně okruh A. Mánesa, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2126x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč