Neznačeno
Na pastvě u mlýna
Id: 111809
olej/plátno, rozměr 47 x 68 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. století
zobrazeno: 1935x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 500 Kč