Neznačeno
Orientální děvče
Id: 1604
olej/plátno, rozměr plátna 74 x 55 cm, konec 19. století, oděrky na malbě i rámu, původní stav
zobrazeno: 2502x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč