Neznačeno
Panovník
Id: 47008
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 12,5 cm, 19. století, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1795x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
20.10.2016, 22:05:00
20.10.2016 | 22:00 | 2 000 Kč |