Neznačeno
Párové obrazy 19. století
Id: 439
olej/plátno, rozměr každého obrazu 100 x 73 cm, nesignováno, kvalitní malba zámeckého typu, obrazy i rámy ve výborném stavu
zobrazeno: 4658x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
29 000 Kč