Neznačeno
Pohled do údolí
Id: 179401
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 40 x 50 cm, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno
zobrazeno: 5287x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 400 Kč