Neznačeno
Pohled na zámek
Id: 186201
olej/plátno, rozměr 62 x 84 cm, oděrky na novodobém rámu, obraz lehce poškozen, krakelován
zobrazeno: 1204x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13.5.2019, 20:58:00
11.4.2019 | 18:33 | 5 000 Kč |