Čas na serveru 08:57:40

Neznačeno
Popelník

Id: 168308

Popelník

  •  / Popelník /   Neznačeno
  •  / Popelník /   Neznačeno

kamenný popelník s bronzovou figurou, celková výška cca 41 cm, drobně poškozeno

zobrazeno: 1444x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 52