Neznačeno
Portrét
Id: 34502
olej/dřevo, rozměr 20 x 13,5 cm, konec 19. století, značně poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 1478x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
8.9.2016, 22:24:00
6.9.2016 | 21:18 | 2 500 Kč |