Neznačeno
Portrét chlapce
Id: 101606
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, připsáno J. Čermák
zobrazeno: 1382x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč