Neznačeno
Portrét dámy
Id: 104003
olej/plátno, rozměr 63 x 48 cm, na zadní straně pečetě, dekorativně adjustováno, drobné oděrky na obrazu i rámu, 19. století
zobrazeno: 1558x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 600 Kč