Neznačeno
Portrét dámy
Id: 135101
olej/plátno, rozměr 26,5 x 21,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu, první polovina 19. století
zobrazeno: 1340x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč