Neznačeno
Portrét Marie Terezie
Id: 154306
olej/plátno, rozměr 85 x 67,5 cm, poškozený rám, obraz v minulosti poškozen, restaurován a rentoilován, volné v rámu, 18. století, z pozůstalosti významných teoretiků umění manželů Marcely a Bohumíra Mrázových
zobrazeno: 4953x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 61