Neznačeno
Portrét šlechtice
Id: 145101
olej/plátno, rozměr oválu 64 x 52 cm, dekorativní rám poškozený, kvalitní práce z konce 19. století
zobrazeno: 2344x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 600 Kč