Neznačeno
Potůček
Id: 2238
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 27,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi kvalitní práce z počátku 20. století
zobrazeno: 1423x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 800 Kč