Neznačeno
Přátelé
Id: 114010
olej/plátno, rozměr 33 x 32 cm, nesignováno (Ludmila Jiřincová?), oděrky na rámu, drobné oděrky na malbě
zobrazeno: 1595x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč