Neznačeno
Před chrámem
Id: 235
olej/papír nalepený na kartonu, rozměr malby 25,5 x 20 cm, obraz je nesignován, na rámu původní štítek se jménem Ludvik Kohl, kterému odpovídá mimořádná kvalita malby z 19. století, nelze však potvrdit autorovou signaturou, obraz vyčištěn, rám ve výborném původním stavu
zobrazeno: 1933x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
9 500 Kč
12.3.2013, 20:10:00
20.2.2013 | 9:45 | 9 500 Kč |