Neznačeno
Před honem
Id: 1495
olej/plátno/karton, rozměr 25,5 x 31,5 cm, II. pol. 20. století, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1540x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč