Neznačeno
Raněný
Id: 1070
olej/plátno, rozměr plátna 34 x 41,5 cm, český malíř II. poloviny 19. století z okruhu Quido Mánese, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, původní stav
zobrazeno: 2061x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
9.6.2014, 21:35:00
9.6.2014 | 21:27 | 8 500 Kč |