Neznačeno
Rodina
Id: 114016
olej/karton, rozměr 30,8 x 37,5 cm, drobné oděrky malby na obvodu, volně loženo, nerámováno,
zobrazeno: 4167x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 103