Neznačeno
Rozhovor
Id: 56402
olej/plátno, rozměr 89 x 74 cm, 18. století, v 19. století restaurováno, lokálně poškozena malba, původní dekorativní adjustace
zobrazeno: 4563x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
41 000 Kč