Neznačeno
Scéna na pobřeží
Id: 181012
olej/dřevo, rozměr viditelný 12 x 18,5 cm, zaskleno, lokálně poškozená malba, poškozený rám
zobrazeno: 1163x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč