Neznačeno
Scéna od řeky
Id: 69602
olej/plátno, rozměr 63 x 99 cm, v minulosti restaurováno, poškozená malba i rám, 18. století
zobrazeno: 2867x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
26 000 Kč