Neznačeno
Strašidelné stromy
Id: 2242
olej/plátno, rozměr plátna 65 x 48 cm, nově nažehleny okraje obrazu, rámováno, původní stav, velmi kvalitní imprese z počátku 20. století
zobrazeno: 2205x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč