Neznačeno
Sv. Jiří s drakem
Id: 195901
olej/plátno, rozměr 43 x 29 cm, doba vzniku před rokem 1800, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno
zobrazeno: 3546x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 76