Neznačeno
Tůňka pod vrbami
Id: 107502
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 40,5 x 31,5 cm, v minulosti odborně čištěno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1345x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 700 Kč