Neznačeno
U koní
Id: 51614
olej/plátno, rozměr 43,5 x 75 cm, v minulosti restaurováno - rentoilováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1473x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč