Neznačeno
U napajedla
Id: 180704
olej/dřevo, rozměr 36 x 50 cm, doba vzniku kolem roku 1800, v minulosti prasklá deska, restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2830x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 711 Kč