Neznačeno
U stolu
Id: 110302
olej/plátno, rozměr 70 x 65 cm, rentoilováno, obraz v minulosti restaurován, rámováno
zobrazeno: 1500x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 500 Kč