Neznačeno
U vína
Id: 28312
holandský mistr, 18. století, olej/plátno, rozměr 42 x 35 cm, rentoilováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1865x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč