Neznačeno
Úlovek
Id: 71301
olej/plátno, rozměr 35,5 x 45 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, 18. století, zničený rám
zobrazeno: 1925x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč