Neznačeno
Útěcha
Id: 74906
olej/plech, rozměr 14,5 x 11 cm, doba vzniku kolem 1840, jedná se o školu Františka Tkadlíka, poškozený rám, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1673x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 700 Kč