Neznačeno
Útěk do Egypta
Id: 15301
olej/železný plech, rozměr 30 x 21 cm, původní rám, volné v rámu, původní stav, jedná se o kvalitní evropskou práci 18. století, což bylo majiteli díla potvrzeno specialistou na období baroka Prof. PhDr. Vítem Vlnasem, Ph.D.
zobrazeno: 2417x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
12 500 Kč