Neznačeno
V pokoji
Id: 144507
kombinovaná technika/tuž/akvarel, rozměr ve výřezu 32,5 x 32,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3292x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč