Neznačeno
Vítězný pochod Římanů
Id: 97212
olej/plátno, rozměr 97 x 129 cm, 19. století, volné v rámu, obraz na několika místech poškozen viz foto, rentoilováno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 1658x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč