Neznačeno
Vojáci
Id: 185041
olej/plátno, rozměr 95 x 156,5 cm, celkový rozměr 114 x 177 cm, jedná se o kopii díla z Drážďanské galerie, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1647x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč