Neznačeno
Za svitu měsíce
Id: 54406
olej/karton, velikost v průměru 71 cm, z okruhu žáků Julia Mařáka, kolem roku 1900, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1786x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč